درباره ما

 

داشتن هدف و برنامه در دنیای تجاری ، کاری است که هر فرد موفق بدان اعتقاد دارد

 

مجموعه آرجام با چندین سال تجربه در ارتباط با فعالان صنعت آهن و فولاد ایران(تولیدکنندگان، بازرگانان و شرکت‌های خدمـاتی مرتبط) و آگاهی از پتانسیل‌های هر بخش توانسته است با ارایه‌ی طرح‌های کـاربردی و نو، پلی باشد قابل اعتمـاد بین بخش تولید، پخش و مصرف آن در کشور و اینک با استعانت از پروردگار منان، طرحی را حضورتان معرفی خواهیم نمود که مجموع طرح‌های موفق این مجموعه بوده که هریک توانسته‌اند در  پیشبرد اهداف تجاری مشترکین این طرح‌ها سرعت بیشتری ببخشد. و با توجه به یکپارچگی آنها در یک برنامه مدون و هماهنگ تمامی نیازهای یک واحد را در بخش‌های معرفی محصول و یا خدمات، شناسـاندن برند برای محصولات و نـام واحد برای واحدهای خدماتی، معرفی هدفمند و برنامه‌ریزی شده از طریقSMS برآورده ساخته و در نهایت به بالا رفتن فروش آن واحد منجرگردد.

لازم به ذکر است که این طرح به‌صورت پلکانی طرح‌ریزی شده و برای نیل به تمامی اهداف آن، می‌بـایست به‌صورت پکیج کامل اجرا گردد.

ضمناً در طول اجرای این طرح، شرکت آرجام به‌صورت تلفنی با مشترک مورد نظر در هماهنگی کامل خواهد بود.

این برنامه در یک پکیج 6 حلقه‌ای آماده شده که به اختصار هریک را معرفی نموده و در صورت درخواست حضرتعالی به تشریح هریک از موارد، خواهیم پرداخت.

1 - ارسال SMS به خانواده فولادی‌ها در سطح ایران، شهرک‌های صنعتی تهران و شهرستان‌ها،پیمانکاران صنعت ساختمان،منطقه ابزارآلات تهران و شهرستان‌ها، خیام (منطقه شیرآلات صنعتی و لوله)، فعالان در صنعت چوب و فلز،فعالان نفت و گاز و پتروشیمی، فعالان در صنف تراشکاران و قطعه‌سازان. هر ماه یک مرتبه برای تمامی مناطق ذکر شده

2 - عضویت در اتاق معاملات سایت اینترنتی www.arjam.co  (خرید و فروش بارهای انباری آهن‌آلات)

3 - شرکت در تمامی نشست‌های اختصاصی فعالان صنعت فولاد ( گپ + ضیافت شام)

4- حضور مجازی در نمایشگاه‌های تخصصی فولاد، ساختمان و صنعت به‌صورت بروشور، بنر و ...

5 - ارایه‌ی جدیدترین اطلاعات در خصوص واحدهای جدیدالتاسیس، تولیدکنندگان، بازرگانان و شرکت‌های خدماتی مرتبط با صنعت آهن و فولاد به‌صورت تلفنی

6 - نمایش آگهی تبلیغاتی در بخش آگهی‌های سایت آرجام  و بخش تبلیغات  CD  اطلاعات آهن و فولاد

و نیز چاپ یک صفحه آگهی رنگی در کتاب آهن و فولاد ایران